Praca szuka człowieka

Stabilne przedsiębiorstwo ROLPOL Ołdakowscy Sp. J, działające prężnie od 30 lat w sektorze kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa poszukuje pracownika działu handlu. Obecnie poszukujemy do naszej firmy:

Przedstawiciela Handlowego

Link do pracuj.pl – Przedstawiciel Handlowy

  • Teren działania: Ostrołęka, Ciechanów, Maków Mazowiecki i okolice
  • Teren działania: Siedlce, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski i okolice

Opis stanowiska:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Bezpośrednia współpraca z klientami
  • Budowanie trwałych relacji z kontrahentami
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej (dokumenty: faktury VAT, zamówienia, oferty itp.)
  • Tworzenie raportów, zestawień
  • Udział w targach i szkoleniach
  • Realizacja pozostałych zadań terenowych zgodnych z polityką firmy

Czego oczekujemy od pracownika:

  • Wysokiej kultury osobistej
  • Systematyczności
  • Odpowiedzialności
  • Operatywności
  • Kreatywności
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • Nastawienia na realizację celów
  • Zdolności nawiązywania pozytywnych długotrwałych relacji handlowych
  • Umiejętności samodzielnej efektywnej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • Wykształcenie kierunek rolniczy lub pokrewny
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Znajomość MS Office lub Open Office,

Oferujemy:

  • Podstawa wynagrodzenia (2,8-4 tys. zł brutto)+ atrakcyjne premie uzależnione od wyników sprzedażowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń zawodowych
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swej branży w województwie Podlaskim
  • Zaplecze techniczne: samochód, komputer, telefon, itp.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV + list motywacyjny
  • Oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Kierownik Gospodarstwa Rolnego

Link do pracuj.pl – Kierownik Gospodarstwa Rolnego

Stabilne przedsiębiorstwo ROLPOL Ołdakowscy Sp. J, działające prężnie od 30 lat w sektorze kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Kierownik Gospodarstwa Rolnego. Gospodarstwo 500 hektarów znajduje się na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego. Gospodarstwo jest nastawione na produkcję roślinną i zwierzęcą bydła mięsnego.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie produkcji rolnej roślinnej i zwierzęcej;
  • Planowanie oraz wdrażanie technologii rolniczych;
  • Zarządzanie zespołem około 8 osób.
  • Planowanie i nadzór logistyki zaopatrzenia;
  • Współpraca w zakresie planowania i realizacji sprzedaży płodów rolnych;
  • Nadzór inwestycji prowadzonych w gospodarstwie;
  • Prowadzenie dokumentacji niezbędnej w gospodarstwie.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie rolnicze;
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na gospodarstwie;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dobra znajomość zagadnień agrotechnicznych i zoologicznych
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolność planowania i podejmowania decyzji;
  • Dobra znajomość nowoczesnego sprzętu rolniczego oraz wyposażenia gospodarstwa;
  • Samodzielność oraz operatywność;
  • Od kandydata na wymienione stanowisko oczekujemy ponadto sumienności; dyspozycyjności, odpowiedzialności oraz pełnego zaangażowania w funkcjonowaniu gospodarstwa;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającym się gospodarstwie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie;
  • Prace z możliwym zakwaterowaniem;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Umowę o pracę
  • Wymiar pracy: pełny etat
  • Wynagrodzenie: 4 – 5 tyś netto

  • CV

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas na [email protected] lub aplikuj przez pracuj.pl klikając na wybrane przez siebie stanowisko: przedstawiciel handlowykierownik gospodarstwa rolnego